Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony

Oferty stałe

NazwaOpisCenaFoto / Informacje dodatkowe

Wieczór z Kamerdynerem, Białą Damą i zwiedzanie lochów

Spotkanie rozpoczyna się na dziedzińcu Zamku, gdzie przy płonącym ognisku goście poznają dzieje krasiczyńskiego Zamku i smutny los Białej Damy. Nocne Spotkanie z Kamerdynerem odbywa się zawsze po zmroku, a właściwie, kiedy jest już ciemno – tylko wtedy ma ono odpowiedni charakter. Spotkanie może zostać wzbogacone o wizytę w mrocznych podziemiach Zamku – mieści się tam sala tortur.

od 600 zł

 

Teatr ognia

Mini widowisko teatralne.
Tancerze ubrani są w stroje odpowiadające charakterowi pokazu. Dopracowana sceneria, odpowiednio dobrana muzyka, elementy pirotechniki stałej. Podczas pokazu mogą państwo zobaczyć solowe i grupowe popisy tancerzy z wszelakim sprzętem służącym do ujarzmiania ognia. Całość wieńczy zapierający dech w piersiach pokaz plucia ogniem, oraz widowiskowy pokaz "furia iskier".

od 4 500 zł

 

Biesiada z Zagłobą przy stole – Pokazy walk

Pokaz jest utrzymany w klimacie sienkiewiczowskiej “Trylogii”. Widzowie biorą czynny udział w pokazie, który utrzymany jest w miłej humorystycznej i historycznej atmosferze.

od 2500 zł

 

Kulig

Kulig po parku oraz okolicach zamku w Krasiczynie.

od 55 zł / os.

 

Pokaz fajerwerków

 

od 1500 zł

 

Wycieczki do Przemyśla

Zapraszamy do Przemyśla - jednego z najstarszych miast w Polsce (ponad 1000 lat tradycji), miasta wielokulturowego, największego w regionie skupiska zabytków architektury sakralnej, stolicy polskiego ludwisarstwa i fajczarstwa.

więcej...

Cena zależna od liczby uczestników oraz trasy zwiedzania.

Co warto zobaczyć w okolicy?

Opis atrakcji

Cena zależna od trasy zwiedzania


Oferty dodatkowe:

Wynajęcie dziedzińca zamkowegoDziedziniec XVI-wiecznego zamku w Krasiczynie, o rozmiarach 55 m x 40 m, wspaniałej akustyce i przepięknej, renesansowej architekturze stanowi niezwykłą scenerię do organizowania imprez o charakterze artystyczno-rozrywkowym oraz promocyjno-prezentacyjnym, zwłaszcza: koncertów, widowisk plenerowych, pokazów "światło i dźwięk", pokazów mody, zdjęć do filmu, prezentacji samochodów, różnego rodzaju targów.

Dodatkową zaletą obiektu jest komfortowo wyposażone zaplecze hotelowo-gastronomiczne znajdujące się w zamku i w sąsiadujących z nim obiektach. Znakomita kuchnia zapewnia profesjonalną obsługę imprez liczących nawet ponad tysiąc osób.

Ponadto, miłośnikom opowieści z dawnych czasów polecamy wieczór z kamerdynerem i białą damą - spektakl na dziedzińcu zamkowym przedstawiający, w humorystyczny sposób, wydarzenia i legendy związane z krasiczyńskim zamkiem.
Cena wg. indywidualnych ustaleń, w zależności od charakteru wydarzenia.