Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony

Oferty stałe

NazwaOpisCenaFoto / Informacje dodatkowe
Wieczór z Kamerdynerem, Białą Damą i Strażnikiem Lochów (tylko dla dorosłych) Poznamy dzieje krasiczyńskiego zamku i smutny los Białej Damy. Oprowadzani przez Strażnika Lochów zwiedzimy mroczne podziemia zamku - salę tortur i miejsce kaźni.od 400 zł  
Pokaz walk rycerskichPotyczki dzielnych rycerzy w salach zamkowych lub na dziedzińcu zamkowym. Nauka fechtunku.  od 3000 zł 
OgniskoOgnisko w plenerze, grochówka, pieczone kiełbaski, grzaniec galicyjski lub herbata góralska.od 30 zł / os. 
WędkowanieUżywając własnego lub wypożyczonego sprzętu, możemy łowić szczupaki, amury, karpie i karasie w zarybionym stawie zamkowym na terenie parku.Cena wg stawek wypożyczalni sprzętu 
Wycieczki roweroweZapraszamy do poznania na rowerze najciekawszych szlaków przyrodniczych, krajobrazowych i kulturowych Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego i Pogórza Dynowskiego. Polecamy szlak czarny - forteczny "Twierdzy Przemyśl" prowadzący wiejskimi i leśnymi drogami po najciekawszych fortach.Cena w zależności od  wybranej trasy  
Kulig Kulig po parku oraz okolicach zamku w Krasiczynie.od 55 zł / os. 
Podróż kolejką wąskotorową Przejazd jedną z zaledwie kilku obecnie czynnych w Polsce kolei wąskotorowych. Poznanie działającego od ponad 100 lat systemu kolejowego. Przejazd przez jedyny w Polsce tunel na kolejach wąskotorowych (602 m). 

więcej...
od 9 zł / os.   
Nordic walkingNordic walking to marsze ze specjalnie zaprojektowanymi kijami. Wywodzi się z Finlandii i staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Podczas treningu uruchomionych jest około 90% mięśni naszego ciała. Dzięki kijom odciążą się dolne, często przeciążone partie ciała (kolana, biodra oraz lędźwiowy odcinek kręgosłupa), a uaktywnia zastane górne partie (odcinek szyjny kręgosłupa, barki). Cykl treningowy składa się z rozgrzewki (ćwiczenia przygotowujące organizm do wysiłku), treningu właściwego (ćwiczenia specjalistyczne potrzebne do opanowania techniki marszu z kijkami) oraz specjalnie dobranych ćwiczeń rozciągających z kijkami (streching). Zajęcia trwają około 70-90 minut. Tempo, intensywność oraz ćwiczenia instruktor dostosowuje do potrzeb oraz możliwości fizycznych i zdrowotnych.15 zł / os. (ok. 60 min.) 
Wycieczki do PrzemyślaZapraszamy do Przemyśla - jednego z najstarszych miast w Polsce (ponad 1000 lat tradycji), miasta wielokulturowego, największego w regionie skupiska zabytków architektury sakralnej, stolicy polskiego ludwisarstwa i fajczarstwa.

więcej...
Cena zależna od liczby uczestników oraz trasy zwiedzania.
Co warto zobaczyć w okolicy?Opis atrakcjiCena zależna od trasy zwiedzania

Oferty dodatkowe:

Wynajęcie dziedzińca zamkowegoDziedziniec XVI-wiecznego zamku w Krasiczynie, o rozmiarach 55 m x 40 m, wspaniałej akustyce i przepięknej, renesansowej architekturze stanowi niezwykłą scenerię do organizowania imprez o charakterze artystyczno-rozrywkowym oraz promocyjno-prezentacyjnym, zwłaszcza: koncertów, widowisk plenerowych, pokazów "światło i dźwięk", pokazów mody, zdjęć do filmu, prezentacji samochodów, różnego rodzaju targów.

Dodatkową zaletą obiektu jest komfortowo wyposażone zaplecze hotelowo-gastronomiczne znajdujące się w zamku i w sąsiadujących z nim obiektach. Znakomita kuchnia zapewnia profesjonalną obsługę imprez liczących nawet ponad tysiąc osób.

Ponadto, miłośnikom opowieści z dawnych czasów polecamy wieczór z kamerdynerem i białą damą - spektakl na dziedzińcu zamkowym przedstawiający, w humorystyczny sposób, wydarzenia i legendy związane z krasiczyńskim zamkiem.
Cena wg. indywidualnych ustaleń, w zależności od charakteru wydarzenia.