Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony

Centrum konferencyjne         Rekomendacje

Zamek w Krasiczynie to wyjątkowe połączenie pięknej architektury z funkcjonalnym zapleczem hotelowo-konferencyjnym. Posiada wspaniałe warunki do organizowania różnego rodzaju konferencji, zjazdów i szkoleń, spotkań ludzi biznesu, kultury, polityki czy spotkań integracyjnych połączonych z aktywnym wypoczynkiem oraz zabawą. Obiekt dysponuje pięcioma wielofunkcyjnymi salami wyposażonymi w sprzęt konferencyjny i dostęp do internetu.

Standardowe wyposażenie konferencyjne:

  • Rzutnik, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, tablice flipchart, ekran, projektor multimedialny, laptop, Internet bezprzewodowy

Dla potrzeb organizacji dużych imprez grupowych (nawet do 2 tys. osób) udostępniamy:

  • powierzchnię wystawienniczą w Galerii ARP (300 m2),
  • dziedziniec zamkowy o powierzchni 50 m x 55 m na cele artystyczno–rozrywkowe i promocyjno-prezentacyjne,
  • tereny parkowe o powierzchni 14 ha.

Baza noclegowa

Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie dysponuje bazą noclegową dla 96 gości w 51 pokojach (1, 2 i 3-osobowych) rozmieszczonych w czterech lokalizacjach:

LokalizacjaOpis
Pokoje hotelowe na zamku (link)W komnatach północnego skrzydła XVI-wiecznego zamku urządzono pokoje na 14 miejsc noclegowych, zapewniając gościom wypoczynek w iście królewskim stylu. Z pokoi w zamku można podziwiać wspaniały Dziedziniec Zamkowy, którego skrzydła pokrywa, unikatowa w skali światowej dekoracja sgraffitowa.
Powozownia (link)Zabytkowy budynek powozowni, adaptowany dla potrzeb hotelowych, tworzy niezwykle urokliwą i funkcjonalną bazę, dysponuje 64 miejscami w pokojach zaprojektowanych w trzech tonacjach kolorystycznych; błękitnej, łososiowej i zielonej.
Pawilon Szwajcarski (link)Budynek z XVII wieku dysponuje 13 miejscami noclegowymi. Pobyt w pawilonie stanowi pełną uroku i zagadkowości przygodę, bowiem, po północy spotkać tu można ducha zamku - Zosieńkę. Piękną, nieszczęśliwie zakochaną dziewczynę, o której legendy przekazywane są w Krasiczynie od pokoleń.
Pawilon Myśliwski (link)Willa w stylu myśliwskim wtulona w Krasiczyński Park, dysponująca 5 miejscami noclegowymi, składająca się z: 3 sypialni, salonu myśliwskiego z kominkiem, dwóch łazienek wyposażonych w jacuzzi, w pełni urządzonej kuchni, własnego ogródka z altanką, parkingu i kominka ogrodowego.